23 Haziran 2012

ÇOCUKLUK ARKADAŞIM NAZLI...

Nazlıcığım , İstanbul'a gelip bizlerle çok güzel 2 gün geçirdi.O, çocuklara çocuklar ona çok alıştılar.İnsanın yanında candan dostları olması çok güzel.Yiyenlerine ereğli pazarından organik yeşillikler getirmiş.Hep beraber yedik.Salatalıkın tadı bile farklı.Kuzular uyuduktan sonra gece birlere kadar sohbetlerle dolu dolu iki gündü.Görüşemediğimizyılları telafi edercesine o anlattı ben dinledim ben anlattımo dinledi.
Ve bir eğitmen gözüylü sakin, akıllı ve söyleninenleri anlayan pırıl pırıl iki tane çocuk yetiştiriyorsun arkadaşım deyip verdi bana gazı :-)))))
Nazlı teyzeyi kahvaltıya getirmeden olur mu?Eski dostumu canım kardeşim Gülden le tanıştırmamak olur muydu? olmaz tabiki ortak bir kahvaltı organizasyonu...

Doğacı teyze ağaçları sulattıyor bizimkilere.Bizimkilere içinde su olan her türlü eyleme bayıldıkları için seveseve görev başındalar....

Arada da başlar ıslatılıyor tabi ki....
Baba ile hortumla oynamaca ve el arabası sürmeye çalışılıyor....


işte bu deli eder beni....o mahsum bakışını yerim senin.(meleğim benim)Nazlıcığımız alışveriş yaparken sıkılan kuzucuklarım....1 yorum:

  1. İşte o masum bakış aslında hiç masum olmuyo sonra :) Çok tatlı olmuşlar maşallah, fotoğrafların hepsi birbirinden güzel..

    YanıtlaSil